Auto zastępcze

Auto zastępcze

Brak samochodu na co dzień jest dla Ciebie nie do przyjęcia? Dzięki Lakmasters nie musisz się o to w ogóle martwić! Oferujemy na czas naprawy Twojego samochodu auto zastępcze. W pełni sprawne, na cały okres serwisu, na uczciwych i legalnych warunkach. Zapraszamy kierowców z Poznania, Kórnika, Szczepankowa, Borówca, Koninka, Swarzędza, Tulec, Dachowa, Kamionka i Gądków!

Wypadek? Nagła awaria? To nie problem!

Auto zastępcze można otrzymać z OC sprawcy wypadku drogowego, w którym Twój samochód ucierpiał do tego stopnia, że musi przejść kompleksowy serwis. Należy wtedy zgłosić do ubezpieczyciela zapotrzebowanie na samochód zastępczy, najlepiej wraz ze zgłoszeniem szkody z OC. Wynajmując auto u nas, wszystkie rozliczenia zostają przeprowadzone między ubezpieczycielem, a naszym warsztatem. Jesteśmy również w stanie za Ciebie załatwić papierkową robotę, razem ze zgłoszeniem szkody (więcej na ten temat na stronie LIKWIDACJA SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH).

Oferujemy auta zastępcze również w przypadku nagłych awarii technicznych, których naprawa może potrwać dłużej niż kilka dni. Dysponujemy pojazdami nowymi, z różnych marek i roczników. Każdy kierowca może wybrać samochód będący odpowiednikiem jego własnego.

Uczciwość i fachowość

W Lakmasters nie ma miejsca na oszustwa – samochód zastępczy otrzymasz od ręki, na CAŁY okres naprawy, włącznie z oczekiwaniem na brakujące części. Oddajesz go dopiero wtedy, kiedy Twój pojazd jest gotowy do odbioru. Wszystkie nasze auta są ubezpieczone, całkowicie nowe (kupione prosto z salonu) oraz regularnie serwisowane przez naszych mechaników. Wszystkie formalności wypełniamy za Ciebie, a pieniądze pobieramy od ubezpieczyciela, dlatego nie musisz się niczym przejmować. Twoim jedynym zadaniem jest wskazanie samochodu zbliżonego do klasy i wielkości Twojego, i odjechanie z nim, podczas gdy my przywrócimy Twoje cztery koła do pełnej sprawności.

Wynajmij u nas auto

Jeśli okaże się, że Twój samochód musi dłużej posiedzieć w naszym warsztacie, nie zastanawiaj się długo, tylko od razu skorzystaj z naszej oferty na auto zastępcze. Gwarantujemy uczciwe warunki wynajmu, szeroki wybór pojazdów oraz fachową pomoc w ewentualnych formalnościach. Zapraszamy do Lakmasters!