Likwidacja szkód komunikacyjnych

Likwidacja szkód komunikacyjnych

Specjalizujemy się w usługach z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych, w tym napraw lakierniczo-blacharskich (więcej informacji na stronach NAPRAWY BLACHARSKIE i LAKIEROWANIE) oraz napraw mechanicznych. Służymy profesjonalną pomocą i doradztwem, wspieramy w załatwianiu wszystkich formalności oraz oferujemy samochody zastępcze.

Gwarantowana pomoc po wypadku

Przeżycie wypadku samochodowego jest doświadczeniem ogromnie stresującym, tak samo jak załatwianie formalności w związku z naprawą pojazdu i zgłoszeniem szkody komunikacyjnej. Nie każdy posiada odpowiednią wiedzę na temat tego, jakie są etapy całego procesu – dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. W Lakmasters znajdują się fachowcy, którzy są gotowi zgłosić szkodę komunikacyjną, naprawić samochód oraz rozliczyć koszty naprawy za Ciebie.

Oferujemy pomoc w wypełnieniu dokumentów (możemy je również dla Ciebie wydrukować!), przeprowadzenie na miejscu oględzin dla czołowych firm ubezpieczeniowych, rozliczenia bezgotówkowe, holowanie auta z miejsca wypadku, samochód zastępczy i parking dla aut powypadkowych, a także naprawy blacharskie i lakiernicze.

Dzięki takiemu wsparciu cały proces przejdzie szybciej i bezstresowo, a Ty będziesz miał czas na pełne wyzdrowienie i szansę na powrót do normalnego życia.

Jak zgłosić szkodę

Zachęcamy do załatwienia formalności z pomocą naszych specjalistów. Wyznaczony pracownik z odpowiednimi kwalifikacjami poprowadzi Cię przez cały proces, aby nie popełnić po drodze żadnego błędu. Do zgłoszenia szkody potrzebne są jednak niezbędne dokumenty, które należy do nas przynieść. Są to kolejno: dowód osobisty, dowód rejestracyjny samochodu, ważne prawo jazdy osoby kierującej bądź upoważnienie do korzystania z pojazdu (jeśli kierowca nie jest jego właścicielem) oraz w przypadku odpowiedzialności za szkodę polisę OC i AC.

W ramach jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.